Tisková zpráva

Přidat / editovat záznam

Rozumíte kosmetice? Podělte se o své znalosti

Kosmetika je nepostradatelnou pomocnicí většiny žen. Ať už jde jen o krémy a výživu pleti, nebo o řasenky, rtěnky, make-up či jinou dekorativní kosmetiku, bez kosmetických přípravků se málokterá žena, nebo dnes koneckonců i málokterý muž, obejde.

Pro některé z nás je však kosmetika nejen součástí každodenního života, ale i koníčkem. A když se spojí příjemné s užitečným, může být kosmetika dokonce i slušným přivýdělkem. Kdo by nechtěl využít své zkušenosti s péčí o pleť nebo s líčením a zprostředkovat své znalosti kvalitních kosmetických výrobků i ostatním?

Právě toto a mnohem víc nabízí jedna z nejznámějších kosmetických značek na světě Avon. Tato americká značka založená před více než sto dvaceti lety působí v České republice již od roku 1991 a v současnosti zde má již přes devadesát tisíc úspěšných spolupracovníků. 

Pracovat pro firmu Avon má spoustu výhod. Nejen že budete dělat to, co Vás baví, a to pouze tehdy, kdy se Vám to bude hodit, ale také budete mít přehled o nejnovějších trendech v kosmetice, budete mít možnost účastnit se kosmetických školení, zkoušet vzorky výrobků a samozřejmě také nakupovat až s 30% slevou a mnoho dalšího.

Abyste se stali Avon lady nebo Avon gentlemanem, stačí pouze vyplnit on-line registrační formulář. Záleží pak jen na Vás, jak budete chtít svoji kariéru u Avonu rozvíjet, či nikoli. Pokud však rozumíte kosmetice, potrpíte si na kvalitu a chcete se o svoje znalosti dělit s ostatními, pak jste ten pravý spolupracovník právě pro Avon.