KRYPTO OBCHODOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY: PRŮVODCE NÁKUPEM A PRODEJEM KRYPTOMĚN

Než začnete, musíte pochopit, co je obchodování s kryptoměnami, a jaké jsou základní pojmy a kroky, k tomu abyste byli úspěšní a dosáhli zisku.

Než začnete, musíte pochopit, co je obchodování s kryptoměnami, a jaké jsou základní pojmy a kroky, k tomu abyste byli úspěšní a dosáhli zisku.

Zdá se, že obchodování s kryptoměnami ovládlo svět. A proč by nemělo? Kryptoměny jsou budoucnost a každý se snaží dostat do hry, a to z dobrého důvodu. Ačkoli to může znít úžasně a módně vlastnit kryptoměny a obchodovat s nimii, je to úplně jiná hra, pokud vám jde o to, jak to skutečně dělat. Zejména noví obchodníci vyžadují před ponořením se do obchodování s kryptoměnami na investiční platformy specifický soubor dovedností a znalostí v naději, že se vyhnou nevyhnutelným mezerám nebo problémům.

Zde je tedy kompletní průvodce pro začátečníky, jak začít s obchodováním s kryptoměnami:

Co je to obchodování s kryptoměnami?

Obchodování s kryptoměnami zahrnuje nákup a prodej aktiv prostřednictvím burzy nebo obchodní platformy, přičemž konečným cílem je dosažení zisku.

Jak se liší obchodování s kryptoměnami od investování?

Obchodování s kryptoměnami se od tradičnějšího pojetí investování liší v době, za kterou se očekávají výsledky. Ačkoli mají stejný cíl, investování předpokládá, že jste v něm na dlouhou trať, která může trvat roky, zatímco obchodování s kryptoměnami je více závislé na krátkodobém nebo střednědobém časovém období, které může být od několika minut po několik týdnů.

Různé typy strategií obchodování s kryptoměnami

Při obchodování s kryptoměnami si můžete vybrat z několika různých strategií v závislosti na tom, jak dlouho chcete čekat, než svá aktiva prodáte se ziskem, a jak je to naléhavé. Záleží také na míře odhodlání a času, který jste ochotni do obchodování s kryptoměnami investovat.

Například skalpování je nejkratší strategie, která nabízí okamžité zisky, protože vyžaduje, aby obchodníci svá aktiva drželi několik sekund nebo minut. Denní obchodování je další krátkodobá strategie, při níž obchodníci vstupují do své pozice na trhu a vystupují z ní během jednoho dne. Swingové obchodování je další možností, která umožňuje obchodníkům držet svou pozici až několik týdnů. Dlouhodobou strategií je strategie Position Trading, při níž se pozornost přesouvá na dlouhodobé ceny, přičemž obchodníci se více zajímají o větší tržní trendy než o menší denní výkyvy cen.

Kroky k obchodování s kryptoměnami

Je důležité znát kroky, které je třeba podniknout, abyste mohli správně vstoupit do obchodování s kryptoměnami a začít vydělávat na svých investicích:

  1. Otevřete si účet na burze kryptoměn: V prvním kroku je třeba vybrat si burzu podle svého výběru a otevřít si účet prostřednictvím několika velmi jednoduchých kroků, v nichž poskytnete některé své osobní údaje prostřednictvím jednoduchého a uživatelsky přívětivého rozhraní.
  2. Financujte svůj účet: Dalším krokem je přidání peněz do vaší digitální peněženky, a to buď bankovním vkladem z vaší debetní karty, nebo bankovním převodem.
  3. Vyberte si kryptoměny: Je třeba si vybrat kryptoměny, do kterých chcete investovat, ať už se jedná o známé preferované měny, jako je Bitcoin nebo Ethereum, nebo se rozhodnete vložit část do altcoinů, které mohou být rizikovější, ale mají vyšší šanci na růst hodnoty v průběhu času.
  4. Zvolte preferovanou strategii: Jak bylo uvedeno výše, záleží na vašich osobních ziskových cílech a investičním nasazení při obchodování s kryptoměnami.
  5. Ukládejte své kryptoměny: Můžete si vybrat, zda chcete své kryptoměny uložit do digitální peněženky vybrané burzy, nebo do hardwarové peněženky, která umožňuje větší ochranu, protože kryptoměny jsou uloženy na fyzickém zařízení a offline.

Celkově vzato, obchodování s kryptoměnami vyžaduje znalost nástrojů a technik, důvěryhodnou burzu a velké odhodlání do toho investovat čas a prostředky. Možná to nezní jako jednoduchý úkol, ale s několika dobrými zdroji, vlastním výzkumem a odhodláním můžete být na vrcholu svého kryptoobchodování během chvilky!

Jak na pěkné akvárium

Na rybičky v akváriu je vždy pěkný pohled. Za krásným, uklidňujícím dojmem, který akvária v člověku vyvolávají, však stojí obvykle velká spousta úsilí, vědomostí a času jejich majitelů.

Sázení NBA: Objevte nejlepší strategie

Basketbal je nepochybně jedním z nejvíce vzrušujících sportů pro globální sázkový trh se sázením NBA.

Prodej a pronájem nemovitostí

Výkup nemovitostí za hotové se stal v posledních letech velmi populárním způsobem, jak rychle prodat nebo koupit nemovitost. A není divu – výkup nemovitostí za hotové umožňuje majitelům nemovitostí rychle a snadno získat peníze za svůj majetek, bez toho, aby museli čekat na prodej na otevřeném trhu.