Jak na odpočinkovou, a přitom nezapomenutelnou podzimní sešlost s přáteli

Místo ohlížení se za ukončenou letní grilovací sezónou se raději vrhněte na organizaci nezapomenutelné podzimní sešlosti s přáteli. Základem každé senzační party je dobrá skupina lidí. Co dalšího obstarat, aby na vaši party všichni zúčastnění vzpomínali s úsměvem na tváři? Chutným občerstvením to rozhodně nekončí.

Pohoštění je důležité, nicméně nemělo by být stresující

Pokud se rozhodnete na chystanou party připravit vlastní občerstvení, nevolte žádné náročné pokrmy. Dost možná byste se pak zbytečně stresovali, zda všechno stihnete do té doby, než přijde první host. Nejen z toho důvodu tak volte raději nějaké jednoduché mlsání typu šneci z listového těsta, jednohubky a chlebíčky. Rozhodně nezapomeňte ani na ovoce se zeleninou, aby se ta ne příliš zdravá volbu pokrmů vyvážila.

Stejně tak ale pro své hosty můžete zakoupit mraženou pizzu. Kdy je k dostání pizza v akci, prozradí například letáky umístěné na slevovém portálu Kaufino. Mražená pizza v akci zajistí jak chutné, tak cenově příznivé občerstvení. V neposlední řadě můžete zaúkolovat i své hosty, napište jim, ať s sebou každý z nich přinese něco na zub. Může to být cokoliv, od domácích zákusků po kupované brambůrky, na které se zrovna vztahovala Kaufland akce.

Vymyslete zábavu

Nemusíte vyložené plánovat každou vteřinu party, ale menší harmonogram určitě přijde vhod, zejména pokud se mezi sebou všichni hosté perfektně neznají. Skvělým řešením jsou společenské hry, u nichž se zabaví snad každý a navíc fungují jako parádní spojovadlo mezi lidmi. Pokud si chcete užít ještě více pohody, pusťte si společně horory podle skutečné události, které zejména v době Halloweenu představují ideální druh zábavy. Povídejte si mezi sebou navzájem příběhy, vykrajujte dýně nebo uspořádejte soutěže. Konkrétní druh zábavy závisí především na tom, co vaše hosty baví, čemu se rádi věnují.

Nezapomeňte na podzimní výzdobu

Rozhodně nezapomeňte ani na odpovídající dekorace, krásně například vypadají světýlka ve tvaru dýní. Spoustu výzdoby lze ve vybraných obchodech pořídit za výhodné ceny, příkladem toho jsou Kaufland akce, které je zároveň možné využít během nákupu potravin a nápojů. Na škodu rozhodně ani nebude spousta dek, polštářků nebo zkrátka čehokoliv, co vaše hosty během sychravého počasí udrží v teple, zejména odehrává-li se vaše podzimní party na zahradě či terase. Čím dalším prostředí zkrášlit? Určitě to jsou podzimní pugety květin nebo věnce, lampionky a dýně na všechny možné způsoby. Vhodně podzimní atmosféru podpoří i tematické girlandy nebo okenní fólie.

Původ fotbalu ve světě

Fotbal, známý jako národní vášeň, je hrou, která dnes mobilizuje vášeň mnoha lidí po celém světě.

Na co si dát pozor při nákupu golfových míčků?

Golfové míčky pro začátečníky, pokročilé hráče i profesionály jsou vyrobeny z různých materiálů, které se dle konstrukce liší hmotností, průměrem i počtem vrstev.

Zlaté pantofle - boty, které v létě udělají dojem

Pokud chcete letos v létě zazářit, můžete vsadit na stylové třpytivé pantofle.