Jižní Čechy: Tady se líbí každému

Oblast jižních Čech je dlouhodobě velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitou pro trávení letní dovolené. Není divu – jižní Čechy nabízejí obrovské množství variant trávení volného času. Na svoje si zde přijdou jak vyznavači cyklistiky a pěší turistiky, tak rybáři a milovníci vodních radovánek, ale i fanoušci historie a obdivovatelé dobové architektury v podobě zámků nebo stavení ve stylu selského baroka.

Jedním z jihočeských center je Jindřichův Hradec. Toto okresní město založené již ve třináctém století se řadí k nejstarším českým městům vůbec. Tomu odpovídá i historický ráz města, kterému vévodí historické jádro, jež je městskou památkovou rezervací.

Právě Jindřichův Hradec je vynikajícím výchozím bodem pro výlety na kolech či pěšky po místních i okolních pamětihodnostech. Město rovněž skýtá velké množství příležitostí k osvěžení v letních vedrech, ať už v aquaparku, nebo v nedalekých bývalých písečných lomech. Přímo v Jindřichově Hradci si mohou u své oblíbené činnosti zarelaxovat rybář v rybníku Vajgar.

Sluníčko a množství aktivit, které v létě člověk provozuje, jsou často velice únavné. Proto je vhodné zajistit si pohodlné zázemí, kde je možné si dobře odpočinout a načerpat novou energii pro další zážitky. Klid, možnost venkovního posezení s přáteli nebo s rodinou, zahradní grilování a zábava pro děti i dospělé v podobě stolního tenisu nebo ruských kuželek, to vše může být vynikajícím způsobem oproštění se od každodenních starostí a stresů.

Léto se blíží. Objevte letos kouzlo jižních Čech i vy.

Na průmyslovém značení závisí mnoho odvětví

Svět konce dvacátého a počátku jednadvacátého století je typický svou komplexností, složitostí a provázaností jednotlivých oblastí.

Jak vyhrát v automatech

Hrací automaty jsou skvělým způsobem odreagování, ať už hrajete v mobilní aplikaci, nebo v místním kasinu.

Splátkové prázdniny u nebankovní půjčky: Jaké jsou výhody a nevýhody

Věděli jste, že si i během splácení půjčky můžete vzít splátkové prázdniny?