Pivo chutná nejlépe přímo v pivovaru

Pivo a dobré jídlo patří neodmyslitelně k sobě. Zatímco v jídle se mnozí lidé v současnosti nebojí experimentovat a dopřávají si to nejlepší z nejrůznějších zahraničních kuchyní, co se týče piva, jsou Češi převážně národem patriotů a konzervativců. Na české pivo zkrátka nedá nikdo dopustit.

Jenže ruku na srdce – ryze české pivo aby dnes jeden pohledal. Všechny velké pivovary už dávno vlastní zahraniční investoři. Přesto však jeden z tradičních českých národních klenotů zůstává zachován, a to především v podobě produkce soukromých malých pivovarů.

Ideální je zejména spojení české restaurace a malého pivovaru, kde mohou hosté restaurace nejen vynikající české pivo popíjet, ale i přímo sledovat proces jeho vaření. Kvalitní malé pivovary obvykle nabízejí širokou škálu druhů piv, která si vychutnají jak opravdoví znalci a gurmáni, tak i pivní „začátečníci“ a experimentátoři.

Naše restaurace s kapacitou 80 míst je ideální k uspořádání firemních rautů, rodinných oslav, promocí a několikrát do roka pořádáme víkendy zaměřené na speciality např. tataráky, steaky na pivu ze speciálních druhu mas, zvěřinové, kachní , husí, rybí, jehněcí, velikonoční hody s obsluhou v dobových kostýmech.

Zapít tradiční český pokrm chutným pivem ve stylovém prostředí malého pivovaru a dozvědět se přitom spoustu zajímavostí o historii a výrobě piva je tím pravým zážitkem pro každého opravdového milovníka zlatavého moku.

Zákon velkých čísel a hazardní hry v online kasinech

Online kasina jsou vlastním světem, kde platí spousta různých pravidel. V tomto článku vám pomůžeme porozumět zákonu o velkých číslech a jeho fungování v online kasinu.

Populární hry pro iOS v roce 2022

Hry s kvalitní grafikou a krásně funkčním rozhraním mohou být nejen na počítači. Moderní telefony se velmi často používají jako herní platformy, téměř stejně dobré jako hry na počítači. Mají dostatek funkcí a výkonu pro spuštění plnohodnotných projektů.

5 tipů na ideální skladiště

Čas od času potřebuje každý něco bezpečně uskladnit, ať už hledáte možnosti, jak uskladnit vaši zahradní techniku na zimu či stavební nářadí na nechráněné stavbě, máme pro vás několik tipů, které vám s výběrem ideálního skladiště pomohou.