https://www.info-cechy.cz/nadrybniky

Apartmány

Tisk | Přidat / editovat záznam

Apartmány Nad Rybníky

Nabízíme vám ubytování v nově postaveném objektu z roku 2016, ve kterém jsou pro vás k dispozici tři typy apartmánů od 45 m² do 100 m². Každý má prostorný balkon s posezením, vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku s lednicí a TV s plochou obrazovkou.
Samozřejmostí jsou povlečení a ručníky. Pro hosty je k dispozici pračka a v budově je i kolárna a lyžárna s elektrickým sušákem bot. Naši hosté mohou využít parkování na oploceném pozemku a rozlehlou zahradu s dětským hřištěm s výhledem na rybníky.

Cyklostezka a nástup na běžkařskou trasu jsou přímo u apartmánů. K Lipenské přehradě dojdete volnou chůzí za 10 min. Skiareál Lipno je vzdálen cca 20 min. autem. Apartmány jsou součástí areálu Pstruhařství Hůrka, kde si můžete zarybařit a své úlovky si i ugrilovat. Provozujeme zde také Rybí restaurant, kde jsou pro vás denně připravovány speciality z čerstvých ryb, ale i z vepřového a kuřecího masa.

Naše vyhlášená Rybí restaurace se nachází v těsné blízkosti Lipenské přehrady v obci Hůrka 3 km od Horní Plané. Pakliže k nám zavítáte, můžete se těšit na výborné rybí speciality pouze z čerstvých ryb, které v drtivé většině pochází z našich rybníků. Právě kaskádovité rozložení našich rybníků je ideálním prostředím pro chov pstruha duhového. Křišťálově čistá voda tekoucí z potoků ze Šumavy je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících kvalitu a výtečnou chuť našich pstruhů. Kromě pstruhů chováme v našich rybnících také kapry, líny, sumce a další sladkovodní ryby.

Na jídelním lístku Rybí restaurace najdete jak tradiční recepty české kuchyně, tak i speciality, jako Candát na víně, či rybí paštiku. Kromě rybích pokrmů nabízíme i jídla z kuřecího a vepřového masa a to vše za velice příznivé ceny.
Web:
http://www.ubytovani-lipno-1.cz/apartmany-nad-rybniky/
Adresa:
Hůrka 150
382 26 Horní Planá
Jihočeský kraj / okres Český Krumlov
Mobil:
+420 777 712 576, +420 777 712 577
E-mail:

Pobočky:

Penzion: Penzion U Nešlehů − Horní Planá, Hůrka 25
Centrála: UBYTOVÁNÍ NA LIPNĚ - UBYTOVÁNÍ NA JEDNIČKU − Horní Planá, Hůrka 44
Penzion: Penzion Daniela - ubytování na farmě − Horní Planá, Hůrka 90
Bungalovy: Bungalovy a apartmány Eder − Lipno nad Vltavou, Lipno

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Jaroslav Tichý

Hůrka 44
382 26 Horní Planá

IČO: 73570800
DIČ: CZ7608242037

Obory činnosti:

Apartmány Nad Rybníky
Apartmány Nad Rybníky