http://www.info-cechy.cz/ubytovani-zdenek-maly

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Soukromé ubytování - Zdeněk Malý

Nabízíme soukromé ubytování v klidném prostředí obce Mladkov-Petrovičky. V nabídce je cca 25 lůžek a přistýlky. V areálu je k dispozici otevřený bazén, tenisové hřiště, stolní tenis, venkovního posezení u krbu s možností grilování a opékání. V zimě se můžete pobavit jak na sjezdovce s vlekem vzdálené cca 150 m, tak na kluzišti velkém jako tenisové hřiště. Můžete využít i bezplatného Wi-Fi připojení.

O lokalitě a možnostech vyžití:
Malebná orlická a podorlická krajina patří k nejkrásnějším obrazům české přírody. V údolí Tiché Orlice nalezneme právě obec Mladkov-Petrovičky. Svojí polohou přímo vybízí ke všem druhům aktivního odpočinku. Umístěním v kouzelné krajině je předurčena jako výchozí místo pro oddychovou i náročnou pěší turistiku po dobře značených trasách. Atraktivnost celé oblasti podtrhuje spolu s nádhernými přírodními scenériemi i dobře zachovaná lidová architektura v podhůří.

Pro vyznavače vodních sportů jsou přitažlivé toky Tiché a Divoké Orlice, která napájí údolní nádrž Pastviny. Cykloturistům poskytuje oblast Orlických hor svou členitostí, bohatstvím kulturních památek a řadou přírodních a technických pozoruhodností zajímavé cíle při putování krajinou. Milovníci zimních sportů zde naleznou terény s dostatkem vleků, pro sjezdové lyžování, hřebeny Orlických hor jsou ideálním místem pro běžky. K poznávání Orlických hor motorovými vozidly je zřízena hustá síť parkovišť, která mohou být využívána jako východiska okružních tras.
Web:
www.ubytovanipetrovicky.estranky.cz/
Adresa:
Petrovičky 6
561 64 Mladkov - Petrovičky
Pardubický kraj / okres Ústí nad Orlicí
Mobil:
+420 603 184 764
E-mail:

Fakturační údaje:Obory činnosti:

Zdeněk Malý

Petrovičky 6
561 64 Mladkov

IČO: 40090639

Obory činnosti:

Soukromé ubytování - Zdeněk Malý